15° Parçalı bulutlu

1461 Trabzon İki Oyuncu İle Sözleşme Uzattı!

SPOR - Ağustos 11, 2023 02:34 A A

1461 Trabzon İki Oyuncu İle Sözleşme Uzattı!

Mesut MİSİR/TRABZON – BHA

Trabzon ekibi, 2023-2024 sezonunda sözleşmesi sona erecek olan forvet Utku Şen’in sözleşmesinin 2024-2025 sezonu sonuna kadar uzatıldığını açıkladı.

Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kantekin, “Utku zaten bizim oyuncumuzdu. Kendisi ile olan sözleşmesini +1 yıl daha uzattık. Hem kulübümüz hem de kendisine hayırlı olsun. Bu sene kendisinden beklentimiz fazla. Şampiyonluk yolunda bize önemli katkıları olacaktır” dedi.

Utku Şen ise, “1461 Trabzon FK ile sözleşme uzatmaktan dolayı mutluyum. Bu sezon daha fazla forma şansı bulup takımıma katkı sağlamak istiyorum. İnşallah sezon sonunda hep birlikte şampiyonluğu kutlayacağız. Ben de elimden geleni yapacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

İmza töreni sonrası Başkan Celil Hekimoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Akın Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kantekin ve Sportif Direktör Onur Çebi, yeniden sözleşme yenileyen Utku Şen’e başarı dileklerinde bulundu.

Özkan Akbulut İle İmzalar Atıldı

1461 Trabzon FK, kaptan Özkan Kararbulut’un 2023-2024 sezonunda sona erecek olan sözleşmesini 2024-2025 sezonu sonuna kadar uzattı.

Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Akın Çelik, çok kaliteli oyuncuları kadrolarına kattıklarını ifade etti.

Çelik, açıklamasında “İç transferde de anlaştığımız oyuncuların da sözleşmelerini yeniliyoruz. Kaptanımız ve gerçekten bu ligin en iyi kalecilerinden olan Özkan Karabulut ile de 1 yıl olan sözleşmesini 2 yıla çıkardık. Kale bölgesini hem Özkan hem de yeni transferimiz Ömer ile sağlama aldık” şeklinde konuştu.

Özkan Karabulut ise, mutluluk duyduğunu belirterek “Burada tam bir aile ortamı var. Oturup konuştuk ve ortak bir noktada anlaştık. Artık bundan sonra tamamen şampiyonluğa odaklanacağız. Ve sezon sonunda o şampiyonluk mutlaka Trabzon’a gelecek” ifadelerini kullandı.

Başkan Celil Hekimoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. De. Akın Çelik ve Kadir Kantekin ve Sportif Direktör Onur Çebi, Özkan Karabulut’a başarı dileklerinde bulundu.

Hazırlık Maçları Programı Belli Oldu

1461 Trabzon FK, hazırlık kampı takvimini açıkladı.

Buna göre; 11 Ağustos 2023-U19 Milli Takım, 13 Ağustos 2023-24 Erzincanspor, 15 Ağustos 2023-Bayburtspor, 18 Ağustos 2023-Karaköprü ile karşılaşacak.

Takım, Erzurum Yüksek İrtifa Merkezi’nde yarın (salı) ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak. Saat 15:00’da tüm takım kampta olacak. Akşam antrenmanı ise 18:00’da yapılacak.

SPOR - 02:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu Erbaa Organize Sanayii Bölgesiyle İlgili Bir Basın Açıklaması Yaptı
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, bugün Erbaa’da ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir basın toplantısı düzenledi ve son günlerde bazı sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalara dair basın mensuplarına bilgi vererek konuya ilişkin basın açıklaması yaptı. Hatipoğlu’nun basın açıklamasında, Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Erbaa Organize Sanayii Bölgesi başkanı S. Selçuk Barsbay ve Erbaa Belediye Başkanı […]
 • 02
  Fatih Kaplan: İki Başarılı Devlet Adamımız Varolsunlar
  İki Başarılı Devlet Adamı Bugün ki köşe yazımı şehrimize hizmet için atanmış iki Devlet adamımıza ayırmak istedim. İlki Tokat Valisi Numan Hatipoğlu. Sayın valimizi göreve geldiği günden bugüne değişik demografik ve sosyolojik yapıdaki şehrimizin hemen hemen her noktasında gece gündüz demeden hizmet etme gayretinde görüyoruz. Ülkemiz ve milletimiz yakın dönemde zor sınavlardan geçti ve bunların […]
 • 03
  Solaklı’da Bir İlk: Kadın Başkan Seçildi
  SOLAKLI’DA BİR İLK: KADIN BAŞKAN SEÇİLDİ   Trabzon’da üç mahalleyi bir araya getiren, Kurucu Başkan Nizamettin Bilici’nin aday olmadığı Karaçam Uzuntarla Köknar Eğitim ve Yenilik Derneği (KUKDER) 1. Genel Kurulunda Bahar Şeker, Dernek Başkanı olarak seçildi. Divan başkanlığını Nizamettin Bilici’nin yaptığı genel kurulda, Bahar şeker ve Dursun Ali Kabaoğlu üye, Ercan Dursun katip üye olarak […]
 • 04
  Eray Koral’dan Vatandaşa Bayramda Yerel Esnaftan Alışveriş Çağrısı
  Erbaa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eray Koral yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Ahilik kültürünü ve “Hakka hizmet, halka hizmet” anlayışını benimseyen her bir esnaf ve Sanatkarımız, başı Rahmet, ortası Mağfiret sonu Cehennem azabından kurtuluş olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımıza en güzel […]
 • 05
  Karagöl’ün Yarattığı Lale ve Sülale Devri Listesi
  Haber merkezimiz, Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin’in iddiaları arasında yer alan Lale Devri ve Sülale Devri iddialarını perçinleyen bir listeye ulaştı ve onu halkımızın istifade etmesi için yayınlıyoruz. Buna ek olarak Karagöl’ün ihalelerde genellikle aynı kişilerle ticaret yapması doğrudan teminlerde sürekli aynı kişilerden milyonlarca liralık alışverişi vatandaşların yoğun tepkisini çekmiş fakat Karagöl, […]