14° Kapalı

Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin: Erbaa Kararını Vermiş

DÜNYADAN - Mart 14, 2024 13:22 A A

Ak Parti Erbaa İlçe Teşkilatının düzenlediği açık hava mitinginde Ak Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, Ak Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve Erbaa İlçe Teşkilatıyla, İl Genel Meclis üyesi adayları ve Belediye Encümen Adayları tam kadro katıldı.

Ömer Çetin’in konuşmasından önce İl Başkanı Ali Özer ve Cüneyt Aldemir halka hitap etiği konuşmada: Cüneyt Aldemir; “Bizler Ömer Başkanımızın verdiği her sözün arkasında sonuna kadar duracak ve 1 Nisan’dan itibaren işlerinin takipçisi olacağız. Erbaa şimdiye kadar bizi hiç mahcup etmedi bundan sonrada etmeyeceğine olan inancım sizleri görünce pekişti.” Dedi.

Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin, her geçen gün gücünü artırmaya ve bunu sahaya yansıtmaya devam ediyor. Çetin, yoğun ve coşkulu bir halk kitlesinin katıldığı mahalle mitinginde konuştu: “Erbaa Kararını Vermiş.” Sözüyle konuşmasına başlarken coşkulu halk kitlesi sık sık onun sözünü keserek destek açıklamaları yaptılar. İşte o mitingden satır başları:

ERBAA KARARINI VERMİŞ

Bu fotoğrafta taşıma yok, zorlama yok, korkutma yok bu fotoğraf organik ve gönüllü onun için sizi yürekten selamlıyorum.

İnsanları zorla miting alanına götürmeye çalışanlar, posterlerimizi zorla indirmeye çalışıp sosyal medya üzerinden baskı kurmaya çalışanlar bu fotoğrafa iyi baksınlar, iyi okusunlar. Bunu gördükleri ve gidici olduklarını bildikleri için korkuyorlar.

1872 ADET KONUT YAPACAĞIZ

İlk dönemimizde başlattığımız Toki çalışmamızı iki, üç ve dördüncü etapla devam ettiirp Erbaa’mızı Toki’yle buluşturacağız.

ORGANİZE SANAYİMİZİ GELİŞTİRECEĞİZ

Organize Sanayimiz bizim göz bebeğimiz. Şehrimizin gelişmesi için bir lokomotif. Organize sanayimizin ikinci etabını bitirecek toplamda ikibin kişiye iş imkanı sağlayacağız. Üçüncü etabın başlaması için bütün altyapısını da biz yapacak toplamda 4 bin kişilik istihdamla gençlerimize iş alanı açacağız.

BİZ LAF ÜRETMEYECEK İŞ ÜRETECEĞİZ

Broşürümüze yazdığımız tüm projelerimizi biz yapacağız. Orta ölçekli sanayimizi oluşturacağız. Toplamda ikiyüz üretim tesisi kuracak ve Erbaa’mıza iş imkanı sağlayacağız. Erbaa’mızda üretilen tarım ürünlerini buradan pazarlanmasını sağlayacak ve ürünlerimizi dünyaya açacağız.

ARAÇ MUAYENE İSTASYONUMUZU AÇACAĞIZ

Aday tanıtım toplantımızda milletvekillerimiz de söz verdi. İlk etapta beş gün boyunca sürekli açık olan gezici istasyonun kurulmasını sağlayacak sonrasında araç muayene istasyonumuzu Erbaa’ya getireceğiz.

TURİZM ALANINDA CAZİBE MERKEZİ OLACAĞIZ

Özellikle kış aylarında turist alabilmek için insiyatif alacak ve Boğalı Yaylamıza kayak merkezi kuracak ve Erbaa’mızda turizmin gelişmesi için elimizden geleni yapacağız.

GERÇEK PARK VADİ İKİNCİ ETABI YAPACAĞIZ

Park Vadimizin ikinci etabını ‘Gerçek Park Vadi İkinci Etap’ adı altında düzenleyecek ve daha büyük hale getireceğiz.

ŞEFFAF BELEDİYECELİK

Başkaları gibi şeffaflık üzerine cümleler kurarak sonrasında kapalı devre belediyecilik yapmayacağız. İhaleleri açık yapacağız diyenlerin hiçbir ihalesini izlediniz mi? İşçi alımını kurayla yapacağız dediler gençlerimize umut verdiler. Dediler ki sizi belediyede işe alacağız dediler hatta hepsine ilk üçtesiniz sözünü kullandılar. Ev ziyaretlerimizde görüyoruz ki sizlere verilen hiçbir sözün gerçekleşmediğini görüyoruz. Onun için diyoruz ki şeffaf belediyeciliği bizimle görecek.

YÜREĞİN YETİYORSA BORÇ LİSTESİNİ AS

Gelir gelmez borç listesi astılar ve o liste hepimizin hafızasında bugünlerde de sosyal medyada da sürekli dönüyor. Şeffaflık deyince her ay asacaklarını zannettik. Bilbordlara baktık kendi resimlerinden başka bir şey göremedik. Buradan davet ediyorum.

Belediye binasının ön cephesini kullanabilirsiniz, yetmezse arka tarafını kullanabilirsiniz. Yetmezse binanın sağ ve sol cephelerini de kullanabilirsin. Şimdi buradan sesleniyorum: Gücün ve yüreğin yetiyorsa şu listeyi as ta görelim. Şu borç listesini Erbaa halkına açıkla. Biz borcun ne kadar olacağını biliyoruz. Çık ve açıkla.

Çünkü o borcu da biz ödeyeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Miting bittikten sonra binlerce kişiyle parti binasına yürüyen kalabalığın coşkusuna evlerinden vatandaşlarda eşlik ettiler.

Mitinglerin iki günde bir devam edeceği bildirildi.

Haber: Tokatmedyam.com

 

DÜNYADAN - 13:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat Belediye Plevnespor’da Yeni Yönetim Kurulu Oluştu
  Tokat Belediye Plevne Spor Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada kulübün yeni yönetim kurulunda alınan kararlar açıklanarak yönetim kurulundaki görev dağılımı yapıldı. Yapılan açıklama şu şekilde: İşte Tokat Belediye Plevnespor Kulübü Yönetimi ve Görev Dağılımı Tokat Belediye Başkanı M. Kemal Yazıcıoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı. Peki kimler hangi görevi aldı? ONURSAL BAŞKAN YÜCEL […]
 • 02
  Şair- Yazar Birol Yıldız Hatipoğlu: Adı Rojarya İsimli Eserini Okurları İçin İmzaladı
  Kalemin Gücü Platformu Kurucusu Şair-Yazar Birol Yıldız Hatipoğlu son olarak kaleme aldığı; Adı Rojarya isimli kitabının imza gününde sevenleri ve okurlarıyla buluştu. Birol Yıldız Hatipoğlu imza günü dolayısıyla kendisini yalnız bırakmayan dostları için yayınladığı teşekkür mesajında: “ADI ROJARYA” isimli Romanımın imza gününde beni yalnız bırakmayan, her türlü destekleriyle yanımda olan; Başta İstanbul Cemevi Eğitim ve […]
 • 03
  Sinan Oğan Tokat ve Erbaa’ya Parti Teşkilatları Açılışı İçin Geliyor
  Son cumhurbaşkanlığı seçiminde Ata İttifakı’nın adayı olan ve ikinci turda Cumhur İttifakı’nın adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen ve seçimden sonra parti çalışmalarına hız vererek il-ilçe teşkilat binalarının açılışını gerçekleştiren Sinan Oğan Tokat ve Erbaa’ya geliyor. Türkiye İttifakı Partisi Erbaa İlçe Başkanı Mustafa Ay’dan aldığımız bilgiye göre; Türkiye İttifakı Partisi Genel Başkanı Sinan Oğan, 01/06/2024 […]
 • 04
  Niksar Kamping Hızla Yeni Sezona Hazırlanıyor
  Niksar Belediyesi’nden yapılan açıklamada: “Niksar Kamping’de yeni sezon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Semih Tepebaşı açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “ Seçim döneminde bir çok vatandaşımızdan Niksar Kamping ile ilgili çokca şikayetler aldık. Bizlerin seçim döneminde zaten vatandaşlarımıza bir vaadi olmuştu burayla ilgili. Şimdi ilk etap çalışması olarak Niksar […]
 • 05
  Türkiye Şampiyonlarından Bekir Aslan’a Ziyaret
  Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Okul Sporları müsabakalarında başarılı olan sporcular Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan’ı makamında ziyaret etti. Yapılan açıklamada: Türkiye Şampiyonlarından Ziyaret! İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir ASLAN, Okul Sporları Özel Sporcular Atletizmde, İlimizi başarıyla temsil eden Erbaa Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Şehit Nuri Öztürk Özel Eğitim Meslek […]