Açık

Ankara Erbaalılar Derneğinin Kahvaltısına Yoğun İlgi

ERBAA - Eylül 20, 2021 18:18 A A

ANKARA ERBAALILAR DERNEĞİNİN BİRLİK VE İSTİŞARE KAHVALTISINA YOĞUN İLGİ!
Başkentteki Erbaalılardan kahvaltıya yoğun ilgi göstererek salgın koşullarında rekor sayıda katılım oldu.
Dernek Başkanı Faik Kafalı Pazar sabahı olmasına rağmen yoğun ilgi gösteren Erbaa gönüllülerine teşekkür etti.
Ankara Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği 19 Eylül 2021 Pazar sabahı Balgat Beylerbeyi Kafe Restorant’ta yaptığı birlik ve istişare kahvaltısına Devlet Eski bakanı Dr. Reşat Doğru, Tokat Vakfı Genel Başkanı Kerem Erdem, EGE Bölgesi Erbaalılar Dernek Başkanı Orhan Çetiner ve yönetimi, Karayaka Dernek Başkanı Kürşat Karagöl, Salkımören Dernek Başkanı Hasan Yıldırım, EYKAM Başkanı İlayda Ayasun, ALMD Ankara Lozan Mübadilleri Dernek Başkanı Necati Eyduran, Dernek üyeleri, 120 akın Erbaalı ve Erbaa’ya gönül veren salgın koşullarında kahvaltıya iştirak etti.
Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Faik Kafalı Konuşmasına şöyle başladı.
Hep birlikte Ankara’da Erbaa kültürüne, hemşerilerimize hizmet etmek, sorunlarına çözüm bulmak, birlik içerisinde büyük bir aile olmak için hep beraber gayret edeceğiz.
salgın nedeniyle programları tehir etmek zorunda kalmıştık. İnşallah bundan sonra bizlerde dernek faaliyetlerimize hız kazandıracağız.
Ankara’da 4 yıllık Üniversite okuyan öğrencilerimize sosyal sorumluluk burs programımız Allah’ın izni, hayırsever hemşerilerimizin destekleriyle burs başvurularını almaya başladık değerlendirmelerimizi yaptıktan sonra öğrencilerimizin hesaplarına ödemeleri yollayacaklarını söyledi.
Son olarak Başkan Faik Kafalı Dernek çatısı altında hepimiz biriz ve beraberiz, ayrı gayrımız yok, ne yapıyorsak hep beraber Erbaa için Erbaalılar için yapıyoruz.
Ayrımız gayrımız yok biri veya birilerini memnun etmek için değil ortak akılı daima benimsediklerini ve Erbaalı hemşerilerine hizmet etmek istediklerinin altını çizdi.
Devlet eski Bakanı Dr. Reşat Doğru, Tokat Vakfı Genel Başkanı Kerem Erdem ve Diğer Dernek Başkanları Birlik ve beraberlik mesajları verdiler ve yönetimi tebrik ederek başarılarını dilediler.
Sabah 9.30 da başlayan kahvaltı saat 13.00 e kadar içilen çay ve kahveler eşliğinde sohbet ettiler ve günün anısına Erbaa ailesi olarak toplu resim çekindiler.

ERBAA - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu Erbaa Organize Sanayii Bölgesiyle İlgili Bir Basın Açıklaması Yaptı
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, bugün Erbaa’da ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir basın toplantısı düzenledi ve son günlerde bazı sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalara dair basın mensuplarına bilgi vererek konuya ilişkin basın açıklaması yaptı. Hatipoğlu’nun basın açıklamasında, Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Erbaa Organize Sanayii Bölgesi başkanı S. Selçuk Barsbay ve Erbaa Belediye Başkanı […]
 • 02
  Fatih Kaplan: İki Başarılı Devlet Adamımız Varolsunlar
  İki Başarılı Devlet Adamı Bugün ki köşe yazımı şehrimize hizmet için atanmış iki Devlet adamımıza ayırmak istedim. İlki Tokat Valisi Numan Hatipoğlu. Sayın valimizi göreve geldiği günden bugüne değişik demografik ve sosyolojik yapıdaki şehrimizin hemen hemen her noktasında gece gündüz demeden hizmet etme gayretinde görüyoruz. Ülkemiz ve milletimiz yakın dönemde zor sınavlardan geçti ve bunların […]
 • 03
  Solaklı’da Bir İlk: Kadın Başkan Seçildi
  SOLAKLI’DA BİR İLK: KADIN BAŞKAN SEÇİLDİ   Trabzon’da üç mahalleyi bir araya getiren, Kurucu Başkan Nizamettin Bilici’nin aday olmadığı Karaçam Uzuntarla Köknar Eğitim ve Yenilik Derneği (KUKDER) 1. Genel Kurulunda Bahar Şeker, Dernek Başkanı olarak seçildi. Divan başkanlığını Nizamettin Bilici’nin yaptığı genel kurulda, Bahar şeker ve Dursun Ali Kabaoğlu üye, Ercan Dursun katip üye olarak […]
 • 04
  Eray Koral’dan Vatandaşa Bayramda Yerel Esnaftan Alışveriş Çağrısı
  Erbaa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eray Koral yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Ahilik kültürünü ve “Hakka hizmet, halka hizmet” anlayışını benimseyen her bir esnaf ve Sanatkarımız, başı Rahmet, ortası Mağfiret sonu Cehennem azabından kurtuluş olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımıza en güzel […]
 • 05
  Karagöl’ün Yarattığı Lale ve Sülale Devri Listesi
  Haber merkezimiz, Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin’in iddiaları arasında yer alan Lale Devri ve Sülale Devri iddialarını perçinleyen bir listeye ulaştı ve onu halkımızın istifade etmesi için yayınlıyoruz. Buna ek olarak Karagöl’ün ihalelerde genellikle aynı kişilerle ticaret yapması doğrudan teminlerde sürekli aynı kişilerden milyonlarca liralık alışverişi vatandaşların yoğun tepkisini çekmiş fakat Karagöl, […]