Kapalı

Ankara Erbaalılar Derneğinin Kahvaltısına Yoğun İlgi

ERBAA - Eylül 20, 2021 18:18 A A

ANKARA ERBAALILAR DERNEĞİNİN BİRLİK VE İSTİŞARE KAHVALTISINA YOĞUN İLGİ!
Başkentteki Erbaalılardan kahvaltıya yoğun ilgi göstererek salgın koşullarında rekor sayıda katılım oldu.
Dernek Başkanı Faik Kafalı Pazar sabahı olmasına rağmen yoğun ilgi gösteren Erbaa gönüllülerine teşekkür etti.
Ankara Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği 19 Eylül 2021 Pazar sabahı Balgat Beylerbeyi Kafe Restorant’ta yaptığı birlik ve istişare kahvaltısına Devlet Eski bakanı Dr. Reşat Doğru, Tokat Vakfı Genel Başkanı Kerem Erdem, EGE Bölgesi Erbaalılar Dernek Başkanı Orhan Çetiner ve yönetimi, Karayaka Dernek Başkanı Kürşat Karagöl, Salkımören Dernek Başkanı Hasan Yıldırım, EYKAM Başkanı İlayda Ayasun, ALMD Ankara Lozan Mübadilleri Dernek Başkanı Necati Eyduran, Dernek üyeleri, 120 akın Erbaalı ve Erbaa’ya gönül veren salgın koşullarında kahvaltıya iştirak etti.
Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Faik Kafalı Konuşmasına şöyle başladı.
Hep birlikte Ankara’da Erbaa kültürüne, hemşerilerimize hizmet etmek, sorunlarına çözüm bulmak, birlik içerisinde büyük bir aile olmak için hep beraber gayret edeceğiz.
salgın nedeniyle programları tehir etmek zorunda kalmıştık. İnşallah bundan sonra bizlerde dernek faaliyetlerimize hız kazandıracağız.
Ankara’da 4 yıllık Üniversite okuyan öğrencilerimize sosyal sorumluluk burs programımız Allah’ın izni, hayırsever hemşerilerimizin destekleriyle burs başvurularını almaya başladık değerlendirmelerimizi yaptıktan sonra öğrencilerimizin hesaplarına ödemeleri yollayacaklarını söyledi.
Son olarak Başkan Faik Kafalı Dernek çatısı altında hepimiz biriz ve beraberiz, ayrı gayrımız yok, ne yapıyorsak hep beraber Erbaa için Erbaalılar için yapıyoruz.
Ayrımız gayrımız yok biri veya birilerini memnun etmek için değil ortak akılı daima benimsediklerini ve Erbaalı hemşerilerine hizmet etmek istediklerinin altını çizdi.
Devlet eski Bakanı Dr. Reşat Doğru, Tokat Vakfı Genel Başkanı Kerem Erdem ve Diğer Dernek Başkanları Birlik ve beraberlik mesajları verdiler ve yönetimi tebrik ederek başarılarını dilediler.
Sabah 9.30 da başlayan kahvaltı saat 13.00 e kadar içilen çay ve kahveler eşliğinde sohbet ettiler ve günün anısına Erbaa ailesi olarak toplu resim çekindiler.

ERBAA - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Fatih Kaplan: Olası İşbirliğinde Tokat ve İlçelerinde Yerel Seçimlerde Dengeler Değişebilir
  Meral Akşener ve Özgür Özel’in ilk buluşmasından sonra önümüzdeki yerel seçimlerde işbirliği kararı çıkacak gibi görünüyor ki bu durum haftalardır konuşulan bir olaydı. Böyle bir işbirliğinde Tokat merkez ve büyük ilçelerinde durum nasıl olur, süreç nasıl işler ve gelişir? Tokat merkezde Mhp+İyi Parti+ Chp’nin ortak aday üzerine birleşebileceği bunun tavanda olmasa bile tabanda gerçekleşeceği konuşuluyor. […]
 • 02
  Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Yine Ödülle Döndü
  Erbaa Yılmaz Kayalar Fen Lisesi geçen yıl katıldığı Uluslararası ve Ulusal bir çok yarışmadan ödülle dönmüştü. Başarılı okul yine adından söz ettirmeye devam ediyor. İzmir’de düzenlenen BUCAIMSEF 2023 yarışmasından başarıyla dönen Yılmaz Kayalar Fen Lisesi’nden yapılan açıklamada: “Buca IMSEf 2023’ten Bir Gümüş bir Bronz Madalya İle Döndük 22-24 Kasım 2023 tarihleri arasında  İzmir’de düzenlenen BUCAIMSEF […]
 • 03
  Erbaa Yavuz Selim İlkokulu’nda E-Twinning Projesi Başlatıldı
  Erbaa  Yavuz Selim İlkokulu’nda İngilizce Öğretmeni Celile ÖZCAN’ın  yürütücülüğünde başlatılan “From a tale to magic dreams” adlı etwinning projesi  Romanya, Moldova, İtalya ,Slovenya  ve Polonya gibi ülkelerin de katılımıyla 4 ay sürecektir. İlkokul öğrencilerine İngilizce’yi masallar yoluyla eğlenerek öğretilmesini amaçlayan proje, öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Öğrenciler, dünyanın farklı yerlerindeki […]
 • 04
  Eyüp Eroğlu Verdiği Sözü Üç Ayda Unuttu yada Halkı Uyuttu
  Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu meşhur; ‘Artık çiçekle böcekle uğraşacak vaktimiz yok…’ açıklamasını yaptığı gün yani 1 Eylül’de Tokat’ta görev yapan basın mensuplarıyla buluşmuş ve ‘Artık önceliğin Kentsel dönüşüm olacağını..’ söyleyerek bu konuda; ’75 konut için ilk kazmanın Kasım ayı içinde vurulacağını…’ açıklamıştı. Haber merkezimize ulaşan vatandaşlar Başkan Eroğlu’nun bu sözünü hatırlatarak; “Sayın başkan ya […]
 • 05
  Av. Mustafa Alparslan Demir: Ağabeylerin Değil Milletimin Hizmetkarı Olacağım
  İyi Parti Erbaa Belediye Başkan Aday Adayı M. Alparslan Demir ilçede faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya gelerek, Adaylık süreci, yerel siyaset ve izleyeceği yol haritasıyla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi. Demir’in düzenlediği basın toplantısına ayrıca İyi Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Sönmez ve partinin bazı mahalle temsilcileri katıldı. Demir, davetine icabet eden basın İyi Parti […]