Kapalı

Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Heyecan Dolu Başladı

SPOR - Ağustos 11, 2023 02:19 A A

Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Heyecan Dolu Başladı

“2023 Anadolu Yıldızlar Ligi OSMAN BAYRAKDAR Sezonu Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Kırıkkale’de Heyecan Dolu Başladı!

BHA- Kırıkkale Ercihan Çakmak

Anadolu’nun yıldızları, 2023 OSMAN BAYRAKDAR Sezonu kapsamında düzenlenen Beyzbol Türkiye Birinciliği için 7-11 Ağustos 2023 tarihlerinde ilimizde bir araya geldi. 11 farklı il ve 13 takımdan toplamda 156 sporcu, Yenişehir Sahasında düzenlenen açılış seremonisiyle bu heyecan dolu organizasyona katıldı.

YENİ SPOR DALI

Beyzbol sporunun Türkiye çapında en yetenekli genç sporcularını bir araya getiren bu önemli organizasyon, milli sporcuların yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Açılış seremonisi renkli görüntülere sahne olurken, katılımcılar büyük bir coşku ve heyecanla sahaya çıktılar.

AÇILIŞ TÖRENİ

Organizasyonun açılışında, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Anadolu Yıldızlar Ligi OSMAN BAYRAKDAR Sezonu ve Beyzbol Türkiye Birinciliği hakkında bilgi veren yetkililer, genç sporculara başarılar diledi ve fair play ruhunun önemine vurgu yaptılar.

Katılımcılar arasında yer alan sporcular, yetenekleriyle göz kamaştırdılar ve takımlarının bayraklarıyla sahada gururla yer aldılar. Büyük bir mücadeleye sahne olması beklenen turnuva, spor severlerin yoğun ilgisi altında gerçekleşiyor.

Anadolu’nun dört bir yanından gelen genç sporcular, Beyzbol Türkiye Birinciliği’nde hem ülkelerini temsil etmenin gururunu yaşıyorlar hem de rekabet dolu maçlarda yeteneklerini sergileme fırsatı buluyorlar.

Tüm sporcuların centilmence mücadele ettiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştiği bu önemli organizasyonun ilimizde düzenlenmesi, sporun gelişimine ve genç sporcuların yetişmesine katkı sağlıyor.

Beyzbol Türkiye Birinciliği’nin heyecan dolu maçları, 11 Ağustos tarihine kadar sürecek ve şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele sunacak. Tüm sporculara başarılar dilerken, Beyzbol severleri de Yenişehir Sahasına ve diğer maç mekanlarına bekliyoruz. Bu unutulmaz turnuva süresince, sporun gücünü ve birleştirici özelliğini bir kez daha yaşayacağız.

SPOR - 02:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Fatih Kaplan: Olası İşbirliğinde Tokat ve İlçelerinde Yerel Seçimlerde Dengeler Değişebilir
  Meral Akşener ve Özgür Özel’in ilk buluşmasından sonra önümüzdeki yerel seçimlerde işbirliği kararı çıkacak gibi görünüyor ki bu durum haftalardır konuşulan bir olaydı. Böyle bir işbirliğinde Tokat merkez ve büyük ilçelerinde durum nasıl olur, süreç nasıl işler ve gelişir? Tokat merkezde Mhp+İyi Parti+ Chp’nin ortak aday üzerine birleşebileceği bunun tavanda olmasa bile tabanda gerçekleşeceği konuşuluyor. […]
 • 02
  Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Yine Ödülle Döndü
  Erbaa Yılmaz Kayalar Fen Lisesi geçen yıl katıldığı Uluslararası ve Ulusal bir çok yarışmadan ödülle dönmüştü. Başarılı okul yine adından söz ettirmeye devam ediyor. İzmir’de düzenlenen BUCAIMSEF 2023 yarışmasından başarıyla dönen Yılmaz Kayalar Fen Lisesi’nden yapılan açıklamada: “Buca IMSEf 2023’ten Bir Gümüş bir Bronz Madalya İle Döndük 22-24 Kasım 2023 tarihleri arasında  İzmir’de düzenlenen BUCAIMSEF […]
 • 03
  Erbaa Yavuz Selim İlkokulu’nda E-Twinning Projesi Başlatıldı
  Erbaa  Yavuz Selim İlkokulu’nda İngilizce Öğretmeni Celile ÖZCAN’ın  yürütücülüğünde başlatılan “From a tale to magic dreams” adlı etwinning projesi  Romanya, Moldova, İtalya ,Slovenya  ve Polonya gibi ülkelerin de katılımıyla 4 ay sürecektir. İlkokul öğrencilerine İngilizce’yi masallar yoluyla eğlenerek öğretilmesini amaçlayan proje, öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Öğrenciler, dünyanın farklı yerlerindeki […]
 • 04
  Eyüp Eroğlu Verdiği Sözü Üç Ayda Unuttu yada Halkı Uyuttu
  Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu meşhur; ‘Artık çiçekle böcekle uğraşacak vaktimiz yok…’ açıklamasını yaptığı gün yani 1 Eylül’de Tokat’ta görev yapan basın mensuplarıyla buluşmuş ve ‘Artık önceliğin Kentsel dönüşüm olacağını..’ söyleyerek bu konuda; ’75 konut için ilk kazmanın Kasım ayı içinde vurulacağını…’ açıklamıştı. Haber merkezimize ulaşan vatandaşlar Başkan Eroğlu’nun bu sözünü hatırlatarak; “Sayın başkan ya […]
 • 05
  Av. Mustafa Alparslan Demir: Ağabeylerin Değil Milletimin Hizmetkarı Olacağım
  İyi Parti Erbaa Belediye Başkan Aday Adayı M. Alparslan Demir ilçede faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya gelerek, Adaylık süreci, yerel siyaset ve izleyeceği yol haritasıyla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi. Demir’in düzenlediği basın toplantısına ayrıca İyi Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Sönmez ve partinin bazı mahalle temsilcileri katıldı. Demir, davetine icabet eden basın İyi Parti […]