14° Açık

Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Heyecan Dolu Başladı

SPOR - Ağustos 11, 2023 02:19 A A

Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Heyecan Dolu Başladı

“2023 Anadolu Yıldızlar Ligi OSMAN BAYRAKDAR Sezonu Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Kırıkkale’de Heyecan Dolu Başladı!

BHA- Kırıkkale Ercihan Çakmak

Anadolu’nun yıldızları, 2023 OSMAN BAYRAKDAR Sezonu kapsamında düzenlenen Beyzbol Türkiye Birinciliği için 7-11 Ağustos 2023 tarihlerinde ilimizde bir araya geldi. 11 farklı il ve 13 takımdan toplamda 156 sporcu, Yenişehir Sahasında düzenlenen açılış seremonisiyle bu heyecan dolu organizasyona katıldı.

YENİ SPOR DALI

Beyzbol sporunun Türkiye çapında en yetenekli genç sporcularını bir araya getiren bu önemli organizasyon, milli sporcuların yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Açılış seremonisi renkli görüntülere sahne olurken, katılımcılar büyük bir coşku ve heyecanla sahaya çıktılar.

AÇILIŞ TÖRENİ

Organizasyonun açılışında, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Anadolu Yıldızlar Ligi OSMAN BAYRAKDAR Sezonu ve Beyzbol Türkiye Birinciliği hakkında bilgi veren yetkililer, genç sporculara başarılar diledi ve fair play ruhunun önemine vurgu yaptılar.

Katılımcılar arasında yer alan sporcular, yetenekleriyle göz kamaştırdılar ve takımlarının bayraklarıyla sahada gururla yer aldılar. Büyük bir mücadeleye sahne olması beklenen turnuva, spor severlerin yoğun ilgisi altında gerçekleşiyor.

Anadolu’nun dört bir yanından gelen genç sporcular, Beyzbol Türkiye Birinciliği’nde hem ülkelerini temsil etmenin gururunu yaşıyorlar hem de rekabet dolu maçlarda yeteneklerini sergileme fırsatı buluyorlar.

Tüm sporcuların centilmence mücadele ettiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştiği bu önemli organizasyonun ilimizde düzenlenmesi, sporun gelişimine ve genç sporcuların yetişmesine katkı sağlıyor.

Beyzbol Türkiye Birinciliği’nin heyecan dolu maçları, 11 Ağustos tarihine kadar sürecek ve şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele sunacak. Tüm sporculara başarılar dilerken, Beyzbol severleri de Yenişehir Sahasına ve diğer maç mekanlarına bekliyoruz. Bu unutulmaz turnuva süresince, sporun gücünü ve birleştirici özelliğini bir kez daha yaşayacağız.

SPOR - 02:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat’ta Üretilecek 26 Ülkeye İhraç Edilecek
  TOKAT’TA ÜRETİLECEK 26 ÜLKEYE İHRAÇ EDİLECEK! Tokat Organize Sanayi Bölgesinde 150 Milyon Dolarlık yatırımla Modüler Prefabrik Üretim Merkezi kuruluyor. Yaklaşık 500 kişinin istihdam edileceği üretim merkezinde üretilen prefabrik ürünler 26 ülkeye ihraç edilecek. Tokat’a yatırım yapacak olan DMT Modüler Prefabrik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Aydoğan ve Ahmet Aydoğan Tokat […]
 • 02
  Halil İbrahim Sezer: Kağıt Bardak
  Kağıt bardak Bugün karşılaştığım güzel bir yazıyı siz değerli okurlarımla paylaşmak istedim. Belki birçoğunuz benden önce bu hikayeyi okumuşsunuzdur, ama hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum. Neyse, lafı fazla uzatmadan hikayeye geçeyim Bizim Nasreddin Hoca çok önceden söylemişti ama hatırlatalım… Eski bir bakandan bir konferansta konuşma yapması istenmişti. Elinde kağıt kahve bardağı ile kürsüye çıktı ve […]
 • 03
  Zeynep Naz Çiçek Kicks Boks Şampiyonasından Madalyayla Döndü
  Yaşamboyu Spor Külübü sporcusu Zeynep Naz Çiçek daha önce kazandığı başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Zeynep Naz Çiçek Türkiye üçüncüsü oldu. 60 kg Genç Point Fighting branşında maça çıkan Yasamboyu Spor Kulübü sporcusu Zeynep Naz Çiçek 1-9 Temmuz 2024 tarihleri arasında Konya Karatay Fuar ve Kongre Merkezi yapılan Türkiye Kick Boks turnuvasında […]
 • 04
  Fatih Kaplan: Siyaset Kazanı Kaynarken Beklenen Kişi Ağıralioğlu’mu?
  Siyaset kazanı kaynıyor Millet son zamanlarda Hükümetin ekonomik programlarından, muhalefetin tutarsızlığından, sağ muhalefetin için düştüğü çıkmazdan, aile kavramının gittikçe ağırlaşan hem yaşam hem de sosyal boyuttaki çıkmazlarından ve yarına dair umutlarının suya düşme endişesinin depreştiği bugünlerde siyasi atmosferi gözümüzün önünde yeniden şekillenmesini kaçırıyoruz. Bu duruma gelmesinde son iki seçimin sonuçları iyi okunmalı. Özellikle son yerel […]
 • 05
  Ayten Turan Yazdı: Cihet Beldesine Mercekten Bakış
  CİHET BELDESİNE, MERCEKTEN BAKIŞ 1522 Tarihinde Çeged 1928 Kayıtlarında Ceget sonra ki dönemlerde dilimize Ceğet olarak kalan, Tokat’taki birçok köy isimlerinin Rum ve Osmanlıca ya da Arapça olduğu gerekçesiyle, köyün diğer isimleriyle aynı Türkçe manada olan bugünkü, ismi Cihet, yani YÖN anlamına gelen kendi köyümü mercekten bakarak kaleme almak istiyorum. Herkesin köyü kendine güzeldir, iyisi […]