Açık

Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Heyecan Dolu Başladı

SPOR - Ağustos 11, 2023 02:19 A A

Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Heyecan Dolu Başladı

“2023 Anadolu Yıldızlar Ligi OSMAN BAYRAKDAR Sezonu Beyzbol Türkiye Birinciliği Açılış Seremonisi Kırıkkale’de Heyecan Dolu Başladı!

BHA- Kırıkkale Ercihan Çakmak

Anadolu’nun yıldızları, 2023 OSMAN BAYRAKDAR Sezonu kapsamında düzenlenen Beyzbol Türkiye Birinciliği için 7-11 Ağustos 2023 tarihlerinde ilimizde bir araya geldi. 11 farklı il ve 13 takımdan toplamda 156 sporcu, Yenişehir Sahasında düzenlenen açılış seremonisiyle bu heyecan dolu organizasyona katıldı.

YENİ SPOR DALI

Beyzbol sporunun Türkiye çapında en yetenekli genç sporcularını bir araya getiren bu önemli organizasyon, milli sporcuların yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Açılış seremonisi renkli görüntülere sahne olurken, katılımcılar büyük bir coşku ve heyecanla sahaya çıktılar.

AÇILIŞ TÖRENİ

Organizasyonun açılışında, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Anadolu Yıldızlar Ligi OSMAN BAYRAKDAR Sezonu ve Beyzbol Türkiye Birinciliği hakkında bilgi veren yetkililer, genç sporculara başarılar diledi ve fair play ruhunun önemine vurgu yaptılar.

Katılımcılar arasında yer alan sporcular, yetenekleriyle göz kamaştırdılar ve takımlarının bayraklarıyla sahada gururla yer aldılar. Büyük bir mücadeleye sahne olması beklenen turnuva, spor severlerin yoğun ilgisi altında gerçekleşiyor.

Anadolu’nun dört bir yanından gelen genç sporcular, Beyzbol Türkiye Birinciliği’nde hem ülkelerini temsil etmenin gururunu yaşıyorlar hem de rekabet dolu maçlarda yeteneklerini sergileme fırsatı buluyorlar.

Tüm sporcuların centilmence mücadele ettiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştiği bu önemli organizasyonun ilimizde düzenlenmesi, sporun gelişimine ve genç sporcuların yetişmesine katkı sağlıyor.

Beyzbol Türkiye Birinciliği’nin heyecan dolu maçları, 11 Ağustos tarihine kadar sürecek ve şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele sunacak. Tüm sporculara başarılar dilerken, Beyzbol severleri de Yenişehir Sahasına ve diğer maç mekanlarına bekliyoruz. Bu unutulmaz turnuva süresince, sporun gücünü ve birleştirici özelliğini bir kez daha yaşayacağız.

SPOR - 02:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu Erbaa Organize Sanayii Bölgesiyle İlgili Bir Basın Açıklaması Yaptı
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, bugün Erbaa’da ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir basın toplantısı düzenledi ve son günlerde bazı sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalara dair basın mensuplarına bilgi vererek konuya ilişkin basın açıklaması yaptı. Hatipoğlu’nun basın açıklamasında, Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Erbaa Organize Sanayii Bölgesi başkanı S. Selçuk Barsbay ve Erbaa Belediye Başkanı […]
 • 02
  Fatih Kaplan: İki Başarılı Devlet Adamımız Varolsunlar
  İki Başarılı Devlet Adamı Bugün ki köşe yazımı şehrimize hizmet için atanmış iki Devlet adamımıza ayırmak istedim. İlki Tokat Valisi Numan Hatipoğlu. Sayın valimizi göreve geldiği günden bugüne değişik demografik ve sosyolojik yapıdaki şehrimizin hemen hemen her noktasında gece gündüz demeden hizmet etme gayretinde görüyoruz. Ülkemiz ve milletimiz yakın dönemde zor sınavlardan geçti ve bunların […]
 • 03
  Solaklı’da Bir İlk: Kadın Başkan Seçildi
  SOLAKLI’DA BİR İLK: KADIN BAŞKAN SEÇİLDİ   Trabzon’da üç mahalleyi bir araya getiren, Kurucu Başkan Nizamettin Bilici’nin aday olmadığı Karaçam Uzuntarla Köknar Eğitim ve Yenilik Derneği (KUKDER) 1. Genel Kurulunda Bahar Şeker, Dernek Başkanı olarak seçildi. Divan başkanlığını Nizamettin Bilici’nin yaptığı genel kurulda, Bahar şeker ve Dursun Ali Kabaoğlu üye, Ercan Dursun katip üye olarak […]
 • 04
  Eray Koral’dan Vatandaşa Bayramda Yerel Esnaftan Alışveriş Çağrısı
  Erbaa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eray Koral yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Ahilik kültürünü ve “Hakka hizmet, halka hizmet” anlayışını benimseyen her bir esnaf ve Sanatkarımız, başı Rahmet, ortası Mağfiret sonu Cehennem azabından kurtuluş olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımıza en güzel […]
 • 05
  Karagöl’ün Yarattığı Lale ve Sülale Devri Listesi
  Haber merkezimiz, Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin’in iddiaları arasında yer alan Lale Devri ve Sülale Devri iddialarını perçinleyen bir listeye ulaştı ve onu halkımızın istifade etmesi için yayınlıyoruz. Buna ek olarak Karagöl’ün ihalelerde genellikle aynı kişilerle ticaret yapması doğrudan teminlerde sürekli aynı kişilerden milyonlarca liralık alışverişi vatandaşların yoğun tepkisini çekmiş fakat Karagöl, […]