17° Açık

Erbaa’da Ak Parti Rüzgarı Esti: Ak Parti’den Dev İftar Programı

TOKAT - Nisan 19, 2023 23:52 A A

Ak Parti Erbaa İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar programında Ak Parti Tokat teşkilatı ve Tokat Milletvekili adayları adeta gövde gösterisi gibi iftar şölenine imza attı.
Erbaa İlçe teşkilatının düzenlediği programa, Ak Parti Tokat Milletvekili adayları tam kadro katılırken Cumhur İttifakı’nın diğer paydaşları Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Başkanı Namık Ateşli ve Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl. Bir önceki dönem Erbaa Belediye Başkanı Ecz. Hüseyin Yıldırım. Yeniden Refah Partisi Erbaa İlçe Başkanı Çağdaş Ramazan Ordu, Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileri, Belde Belediye başkanları, çevre ilçelerden gelen teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş iftar programına katıldı.
Ak Parti Tokat teşkilatı tam kadro davete katılırken tüm milletvekili adayları konuşma yaparak Cumhur İttifakı’na ve partilerine Erbaalıların desteğini istediler.
Ev sahibi olarak konuşan Ak Parti Erbaa İlçe Başkanı Av. Oğuzhan Önal konuşmasına birlik ve beraberliğe vurgu yaparken kısaca: “Asrın felaketinin yaralarını sararken bir taraftan bölgenin yaralarını sararken bir taraftan da ilkemizin asrın projelerini bir bir gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde hükümetimizin yatırımları sekteye uğramadan devam ediyor. Yaklaşık bir ay sonra ülkemizin yüzyılının seçimlerine giriyoruz.
Bir diyoruz ki ülkemizi kukla bir devlet olmaktan çıkarıp masada söz sahibi olan bir devlet olduğumuz için. İmf’ye olan borcumuzu ödeyip, size borç verebiliriz diye onlarla dalga geçebildiğimiz için. Bu ülkenin Müslüman çocuklarının okullarında peygamberini, dinini, kitabını öğrenebilmesinin önünü açtığı için. Bu ülkenin en müstesna yerlerinde, Taksim’de Çamlıca’da minarelerinden ezan sesleri yükseldiği için. Seksenaltı yıl aradan sonra esarette olan Ayasofya’nın ibadete açıldığı için. Kırk yıllık terörün bu ülkede kökünün kazındığı için. Bu ülkede kendi aracını, kendi helikopterini, kendi milli muharip uçağını ürettiği, mavi vatanda mücadele ettiği için, bizler Erbaalılar olarak diyoruz ki geleceğimiz için, istikbalimiz için, çocuklarımız için, sadece Türkiye’nin değil, gözünü ve gönlünü Türkiye’ye yöneltmiş tüm mazlumların umudu Türkiye olduğu için; Doğru Zaman Doğru Adam Recep Tayyip Erdoğan! Diyoruz…” dedi.
Programda daha sonra sırasıyla diğer milletvekili adayları olan; Av. Mehmet Can, Ecz. Adem Dizer, Dt. Cüneyt Aldemir, Av. Mustafa Arslan ve Av. Yusuf Beyazıt birer konuşma yaptılar.
Tüm vekil adaylarının konuşmalarında ortak nokta ise ağırlıklı olarak; ‘Erbaalıların hiçbir zaman yalnız olmadığı… Kazanan tüm adayların Tokat’ın milletvekili olduğu ve Recep Tayyip Erdoğan’ın adamı olduğu yönünde yapılan konuşmaların ardından davet sona erdirildi.
Geniş bir halk kitlesinin katıldığı iftar davetinde alana sığmayan ve yer bulmayan bir çok vatandaşın ayakta iftar açmak zorunda kaldığı veya ağızlarına tek hurma atarak toplantı bitse bile alanı terk etmediği gözlemlendi.
Milletvekili adayları daha sonra belirlenen program üzerine Karayaka Beldesi, Tanoba Beldesi, Akça Köyü, Kale Köyü, Tanoba Beldesi Akkoç Mahallesi’nde ziyaretler yaptıktan sonra gece geç saatlere kadar Erbaa ilçe merkezinde vatandaşları ziyaret ettiler.
Haber-Kaynak: Tokatmedyam.com

TOKAT - 23:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat’ta Üretilecek 26 Ülkeye İhraç Edilecek
  TOKAT’TA ÜRETİLECEK 26 ÜLKEYE İHRAÇ EDİLECEK! Tokat Organize Sanayi Bölgesinde 150 Milyon Dolarlık yatırımla Modüler Prefabrik Üretim Merkezi kuruluyor. Yaklaşık 500 kişinin istihdam edileceği üretim merkezinde üretilen prefabrik ürünler 26 ülkeye ihraç edilecek. Tokat’a yatırım yapacak olan DMT Modüler Prefabrik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Aydoğan ve Ahmet Aydoğan Tokat […]
 • 02
  Halil İbrahim Sezer: Kağıt Bardak
  Kağıt bardak Bugün karşılaştığım güzel bir yazıyı siz değerli okurlarımla paylaşmak istedim. Belki birçoğunuz benden önce bu hikayeyi okumuşsunuzdur, ama hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum. Neyse, lafı fazla uzatmadan hikayeye geçeyim Bizim Nasreddin Hoca çok önceden söylemişti ama hatırlatalım… Eski bir bakandan bir konferansta konuşma yapması istenmişti. Elinde kağıt kahve bardağı ile kürsüye çıktı ve […]
 • 03
  Zeynep Naz Çiçek Kicks Boks Şampiyonasından Madalyayla Döndü
  Yaşamboyu Spor Külübü sporcusu Zeynep Naz Çiçek daha önce kazandığı başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Zeynep Naz Çiçek Türkiye üçüncüsü oldu. 60 kg Genç Point Fighting branşında maça çıkan Yasamboyu Spor Kulübü sporcusu Zeynep Naz Çiçek 1-9 Temmuz 2024 tarihleri arasında Konya Karatay Fuar ve Kongre Merkezi yapılan Türkiye Kick Boks turnuvasında […]
 • 04
  Fatih Kaplan: Siyaset Kazanı Kaynarken Beklenen Kişi Ağıralioğlu’mu?
  Siyaset kazanı kaynıyor Millet son zamanlarda Hükümetin ekonomik programlarından, muhalefetin tutarsızlığından, sağ muhalefetin için düştüğü çıkmazdan, aile kavramının gittikçe ağırlaşan hem yaşam hem de sosyal boyuttaki çıkmazlarından ve yarına dair umutlarının suya düşme endişesinin depreştiği bugünlerde siyasi atmosferi gözümüzün önünde yeniden şekillenmesini kaçırıyoruz. Bu duruma gelmesinde son iki seçimin sonuçları iyi okunmalı. Özellikle son yerel […]
 • 05
  Ayten Turan Yazdı: Cihet Beldesine Mercekten Bakış
  CİHET BELDESİNE, MERCEKTEN BAKIŞ 1522 Tarihinde Çeged 1928 Kayıtlarında Ceget sonra ki dönemlerde dilimize Ceğet olarak kalan, Tokat’taki birçok köy isimlerinin Rum ve Osmanlıca ya da Arapça olduğu gerekçesiyle, köyün diğer isimleriyle aynı Türkçe manada olan bugünkü, ismi Cihet, yani YÖN anlamına gelen kendi köyümü mercekten bakarak kaleme almak istiyorum. Herkesin köyü kendine güzeldir, iyisi […]