11° Açık

Fetö’nün Çocukları

YAZARLAR - Haziran 15, 2020 11:24 A A

FETÖ’NÜN ÇOCUKLARI

Kim ki Türkiye Cumhuriyeti Devletini tanımıyor, yok sayıp kendini Devletimizin üzerinde görüyorsa mutlaka Fetö’nün çocuğudur. Devletin verdiği silahı milletine devletin verdiği makamı yine milletine karşı kullanan için başka hangi söz söylenebilir. Kılığı, makamı, mevkii, dili ne olursa olsun bunlar Fetö’nün dünya genelinde peydahladıklarıdır. Bunlar için namus, şeref, haysiyetin ederi BİR DOLAR dır.

FETÖ’NÜN ÇOCUKLARI:

Bunları tarif ederken insan zorlanıyor. Neden mi?

Bunlar bukalemun gibidir. Her kılığa girer, her ortama sızar kendilerini kamufle ederler. Bunların yüzlerine bakınca normal bir insan görüyormuş gibi olursunuz fakat o sahte yüzlerinin arkasındaki gerçek yüzlerini görünce işte o an bunların nasıl bir yaratık olduğuna inanamazsınız.

Fetö’nin çocuklarının bir başka mühim özelliği ise; bunlar gücü ellerine geçirmek ve ellerindeki gücü sonuna kadar kendi çıkarları için kullanmaktan asla çekinmezler. Ellerindeki gücü de karşılarında kim varsa onu yok etmek için sonuna kadar kullanırlar.

Bunları, diğer terör örgütü mensuplarından ayıran bir başka özellikleri ise, bazen o kadar ‘BEYEFENDİ’ görünüme sahiptirler ki ‘Bundan kimseye zarar gelmez. Baksanıza ağzı var dili yok. İyilik meleği gibi insanlar’ dersiniz. Gerçek yüzünü görünce dediğinizle de kalırsınız! Zira bunlar insanlıktan nasibini almamış ve insanlığın kuyusunu kazan şeytanın dünyadaki görünen yüzleridir. İkiyüzlü olmalarından ötürü anlık değişime, anlık görünümlere girebilmekte ve kendilerine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek için insanüstü bir çaba sarf etmektedirler.

Hedefe koyduklarını komplo teorileri, şantaj, kumpas, tehdit ve itibarsızlaştırma operasyonlarıyla dize getirme çalışmalarında dünyada eşi benzerleri yoktur. Hedefe koydukları kişilerin özel hayatlarını ifşa etme, hatalarını genelleştirip toplum nezdinde gözden düşürme vb. eylemlerle toplumun karşısında zor durumda bırakmaya çalışırlar. Fakat bunları yaparken kendileri masum rolünü oynamaktan, arabulucu vazifesine bürünmekten, iyilik meleği gibi görünmekten geri durmazlar. Güya ‘yaptıkları iyilikleri (?)’ bile yeri, zamanı gelince birer şantaj aracı olarak kullanıp, toplumun kendilerinden şüphelenmesini ellerinden geldiğince engellemeye çalışırlar.

Topluma yön verebilmek, gücü ellerinde bulundurmak için kendilerini itibarlı makamlara yerleştirmeye çalışır, güya toplumun akıl önderi olmanın yollarını bulup, en öndeki mevkilerini korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Toplumun ikiye ayrılması, kutuplaşması, hatta toplumun düşman merkezlere çekilip hepten yok edilmesi bunların en önemli amaçları arasındadır. Onlar için ne ölenin, ne toplum nezdinde zor durumda kalanın bir önemi yoktur. Önemli olan tek şey onların ve efendilerinin rahat etmesidir.

Bir başka en önemli özellikleri ise Devletin her türlü nimetinden faydalanıp, bir elleri yağda diğeri balda olmasına rağmen Devleti hiçe sayıp kendilerini devletten üstün görmeleridir. Ceplerinde taşıdıkları ‘bir doların’ sahibi olan devletin güvenliği ve selameti için kendi Devletlerini bir gecede sattıkları gibi devletin egemen güçlerini, kolluk kuvvetlerini, askerini ve polisini yok sayacak kadar kendilerini güçlü görmektedirler.

Tabi ki devleti sevmeyen onun bayrağını da sevmez. Şehitlerimizin örtüsü, milletimizin namusu olan bayrağımız onlar için önemsizdir. Bazen kamufle oldukları yerlerin önünde; ‘Gönder’ bile göremezsiniz. Sorsanız: ‘Kasıt yok efendim gönderi ve bayrağı dikmeyi unutmuşuz. Hay aksi…’ gibisinden masumane sözler söylerler. Eh ne de olsa yalan, dolan, şantaj, kumpas bunların bir numaralı işidir.

Bunlar için karşıdakinin siyasi kimliği hiç önemli değildir. Mesela; Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında çıkardıkları sahte ses kayıtları. Bir dönem Mhp kurmayları için hazırladıkları tuzaklar. Chp genel başkanı Deniz Baykal için düzenlenen kaset işleri hep bunların bel altı siyaset işleridir.

Bugün geldiğimiz noktada, işte bunlar göstermektedir ki bunların karşısında diz çökmeyen herkes bunların hedefindedir. Bu zamana kadar düzenlenen tüm gayri meşru söylenti, resim, kumpas, şantaj ve tehdit olayı bunların başının altından çıkmıştır diyebilir miyiz? Bundan sonra çıkacak olanların da yine bunların başının altından çıkması muhtemel midir? Yine unutmadan belirtelim, en önemli özellikleri arasında bazı kirli ilişkiler ortaya çıkınca kumpas kurdukları insanlara yanaşmaya ve güzel görünmeye çalışırlar. İşte o kadar pişkin pespaye ve ucuzdurlar.

Bunlar ve benzerlerinin, ortaklarının, son on yıllık tüm kayıtları, malvarlıkları, iletişimleri incelenmeli yukarıda bahsi geçen konularda dahli olanlar varsa yargı önünde hesap vermelidir!

Söylenecek çok söz var. Fetö’nün çocuklarını sık sık dile getirmeye çalışacağız. Unutmayacak. Unutturmayacağız. Ne Ömer Halis Demir’i ne Fethi Sekin’i ne de cemi cümle şehitlerimizin davasını yalnız bırakmayacağız!

Siz, siz olun! Bunlar yanınıza gelince, meclisinize girince hatta yanınızdan geçince bile dikkatli olun. Bunların kime, nasıl, ne zaman tuzak kuracağı belli olmaz!

Toplumda giderek yalnız bırakmak bunlara verilecek en büyük cezadır.

Rahmetli Cemil Meriç’in özetlediği gibi; ‘Olimpos Dağının çocuklarıyla Hira Mağarasının çocukları arasındaki bu savaşta’ kazanan Yüce Türk Milleti olacak ve tarih korkusuzca bu hainlerin üzerine gideni kahraman olarak yazacaktır!

Allah, güvenimiz tam olan Devletimize Zeval vermesin!

Fatih KAPLAN 15.06.2020

YAZARLAR - 11:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Mehmet Akbulut Haziran 15, 2020 11:57

  Âmin. Allah, şerlerinden korusun. Kendi menfaatleri için her şeyi mubah gören bu zihniyet, her türlü şer odağıyla ittifak kurmaktan da çekinmez.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ayten Turan Yazdı: Cihet Beldesine Mercekten Bakış
  CİHET BELDESİNE, MERCEKTEN BAKIŞ 1522 Tarihinde Çeged 1928 Kayıtlarında Ceget sonra ki dönemlerde dilimize Ceğet olarak kalan, Tokat’taki birçok köy isimlerinin Rum ve Osmanlıca ya da Arapça olduğu gerekçesiyle, köyün diğer isimleriyle aynı Türkçe manada olan bugünkü, ismi Cihet, yani YÖN anlamına gelen kendi köyümü mercekten bakarak kaleme almak istiyorum. Herkesin köyü kendine güzeldir, iyisi […]
 • 02
  Tokat Belediye Plevnespor’da Yeni Yönetim Kurulu Oluştu
  Tokat Belediye Plevne Spor Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada kulübün yeni yönetim kurulunda alınan kararlar açıklanarak yönetim kurulundaki görev dağılımı yapıldı. Yapılan açıklama şu şekilde: İşte Tokat Belediye Plevnespor Kulübü Yönetimi ve Görev Dağılımı Tokat Belediye Başkanı M. Kemal Yazıcıoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı. Peki kimler hangi görevi aldı? ONURSAL BAŞKAN YÜCEL […]
 • 03
  Şair- Yazar Birol Yıldız Hatipoğlu: Adı Rojarya İsimli Eserini Okurları İçin İmzaladı
  Kalemin Gücü Platformu Kurucusu Şair-Yazar Birol Yıldız Hatipoğlu son olarak kaleme aldığı; Adı Rojarya isimli kitabının imza gününde sevenleri ve okurlarıyla buluştu. Birol Yıldız Hatipoğlu imza günü dolayısıyla kendisini yalnız bırakmayan dostları için yayınladığı teşekkür mesajında: “ADI ROJARYA” isimli Romanımın imza gününde beni yalnız bırakmayan, her türlü destekleriyle yanımda olan; Başta İstanbul Cemevi Eğitim ve […]
 • 04
  Sinan Oğan Tokat ve Erbaa’ya Parti Teşkilatları Açılışı İçin Geliyor
  Son cumhurbaşkanlığı seçiminde Ata İttifakı’nın adayı olan ve ikinci turda Cumhur İttifakı’nın adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen ve seçimden sonra parti çalışmalarına hız vererek il-ilçe teşkilat binalarının açılışını gerçekleştiren Sinan Oğan Tokat ve Erbaa’ya geliyor. Türkiye İttifakı Partisi Erbaa İlçe Başkanı Mustafa Ay’dan aldığımız bilgiye göre; Türkiye İttifakı Partisi Genel Başkanı Sinan Oğan, 01/06/2024 […]
 • 05
  Niksar Kamping Hızla Yeni Sezona Hazırlanıyor
  Niksar Belediyesi’nden yapılan açıklamada: “Niksar Kamping’de yeni sezon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Semih Tepebaşı açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “ Seçim döneminde bir çok vatandaşımızdan Niksar Kamping ile ilgili çokca şikayetler aldık. Bizlerin seçim döneminde zaten vatandaşlarımıza bir vaadi olmuştu burayla ilgili. Şimdi ilk etap çalışması olarak Niksar […]