25° Açık

İyi Parti’den Erbaa’da Büyük İftar Programı

ERBAA - Nisan 18, 2023 01:27 A A

İyi Parti Erbaa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına; İyi Parti Tokat İl Başkanı Hakan Karagöllü, Tokat Milletvekili adayları Ali Karaca ve Murat Toycan Selçuk’la İyi Parti’nin farklı ilçelerinden teşkilat başkanları ve Millet İttifakı’nın temsilcilerinden Chp Erbaa İlçe Teşkilatı, bazı Sivil Toplum kuruluşlarının başkanları ve Erbaa’dan çok sayıda vatandaş iştirak etti.
İyi Parti Tokat Milletvekili Fatih Demirkol’un başka bir programından dolayı katılamadığı için yolladığı mesaj okundu.
İyi Parti Erbaa İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programında Kur’an-ı Kerim tilavet edilip iftar yapıldıktan sonra partililere ilk olarak İyi Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Sönmez hitap etti.
İyi Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Sönmez konuşmasında:

“Değerli Erbaalı hemşerilerim ilk olarak davetimize icabet ederek buraya kadar gelen vatandaşlarımızın ve tüm İslam Âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni kutluyorum. Değerli hemşerilerim; Genel Başkanımız Meral Akşener’in onca mücadelesi bizlere güç verdi ve biz de bu gücü değerlendirerek bugünlere geldik. İnşallah bundan sonraki süreçte çok iyi olacak, çok güzel olacak. O günlere de az kaldı. Tekraren bu toplantımıza katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun.” Dedi.

İyi Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Sönmez’in ardından kürsüye gelen İyi Parti Tokat İl Başkanı Hakan Karagöllü’de konuşmasında:
“Her şeyden önce bu mübarek Kadir Gecesi’nde bizleri burada bir araya getiren saygıdeğer ilçe başkanıma ve organizasyonda emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür etmek istiyorum.
Biz bu yola ilk çıktığımızda partiyi kuramaz dediler, partimiz kuruldu. Bizlere salonlar vermediler, bazen salonları dolduramadık ama bugün Allah’ın izniyle salonlara, meydanlara sığmıyoruz. Kutlu yürüyüşümüz sizlerin göstermiş olduğu teveccühle yolumuza devam ediyoruz. Allah’ın izniyle ilk genel seçimlerde imzamızı atacağız. Vekilimizi değil vekillerimizi Ankara’ya göndereceğiz.
Bu cumartesi günü sizlerin de şahit olduğu bir vekil karşılama programı yaptık, bir konvoy yaptık ve ondan sonra da sahadaydık. Halkın bizi karşılaması enerjisi ve teveccühü çok yüksek. Partimizi ilk kurulduğu ve altı ay sonra seçime girdiği ilk seçimde, Tokat’ta otuz altıbinsekiz yüz oy aldık.

Bugün kadın kollarımızın; ‘Kapı çalmak gönül almak’ programlarıyla, onun dışında köy ve kahve teşkilatlarıyla tüm teşkilatlarımız, tüm politikalarımıza kadar vatandaşımıza anlattık. Bunun vermiş olduğu özgüvenle bugün sahadayız ve eminim ki vekil değil vekillerimizi biz uğurlamak için hazırız. Bugün tokat merkezde bir esnaf ziyaretine katıldık, esnaf ekonomiden şikâyetçi. Dün bir köy ziyaretine katılık çiftçi arkadaşlarımızla bir araya geldik çiftçilerimiz girdi maliyetlerinin yüksek oluşundan şikâyetçi. Bugün baktığımız zaman yirmibir yıllık bir iktidarın mutlu edemediği ve başarısız politikalarının sonuçlarını hep beraber yaşamak zorunda kalıyoruz. Gençlerle konuşuyoruz gençler, vekillerimizi bekliyor. Allah’ın izniyle bu kutlu yürüyüşü ayın ondördünde mutlu şekilde taçlandıracağız. Bu organizasyonda bizleri bir araya getirdiği için emeklerinden dolayı Murat Başkanıma ve Fatih Sönmez başkanıma çok teşekkür ediyorum. Buraya geldiğiniz için tekrardan çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

İl Başkanı Hakan Karaögllü’nün ardından kürsüye gelen Tokat İyi Parti Milletvekili Adayı Murat Toycan’ın konuşmasının ardından iftar programı sonlandırıldı.
Haber-Kaynak: Tokatmedyam.com

ERBAA - 01:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat’ta Üretilecek 26 Ülkeye İhraç Edilecek
  TOKAT’TA ÜRETİLECEK 26 ÜLKEYE İHRAÇ EDİLECEK! Tokat Organize Sanayi Bölgesinde 150 Milyon Dolarlık yatırımla Modüler Prefabrik Üretim Merkezi kuruluyor. Yaklaşık 500 kişinin istihdam edileceği üretim merkezinde üretilen prefabrik ürünler 26 ülkeye ihraç edilecek. Tokat’a yatırım yapacak olan DMT Modüler Prefabrik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Aydoğan ve Ahmet Aydoğan Tokat […]
 • 02
  Halil İbrahim Sezer: Kağıt Bardak
  Kağıt bardak Bugün karşılaştığım güzel bir yazıyı siz değerli okurlarımla paylaşmak istedim. Belki birçoğunuz benden önce bu hikayeyi okumuşsunuzdur, ama hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum. Neyse, lafı fazla uzatmadan hikayeye geçeyim Bizim Nasreddin Hoca çok önceden söylemişti ama hatırlatalım… Eski bir bakandan bir konferansta konuşma yapması istenmişti. Elinde kağıt kahve bardağı ile kürsüye çıktı ve […]
 • 03
  Zeynep Naz Çiçek Kicks Boks Şampiyonasından Madalyayla Döndü
  Yaşamboyu Spor Külübü sporcusu Zeynep Naz Çiçek daha önce kazandığı başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Zeynep Naz Çiçek Türkiye üçüncüsü oldu. 60 kg Genç Point Fighting branşında maça çıkan Yasamboyu Spor Kulübü sporcusu Zeynep Naz Çiçek 1-9 Temmuz 2024 tarihleri arasında Konya Karatay Fuar ve Kongre Merkezi yapılan Türkiye Kick Boks turnuvasında […]
 • 04
  Fatih Kaplan: Siyaset Kazanı Kaynarken Beklenen Kişi Ağıralioğlu’mu?
  Siyaset kazanı kaynıyor Millet son zamanlarda Hükümetin ekonomik programlarından, muhalefetin tutarsızlığından, sağ muhalefetin için düştüğü çıkmazdan, aile kavramının gittikçe ağırlaşan hem yaşam hem de sosyal boyuttaki çıkmazlarından ve yarına dair umutlarının suya düşme endişesinin depreştiği bugünlerde siyasi atmosferi gözümüzün önünde yeniden şekillenmesini kaçırıyoruz. Bu duruma gelmesinde son iki seçimin sonuçları iyi okunmalı. Özellikle son yerel […]
 • 05
  Ayten Turan Yazdı: Cihet Beldesine Mercekten Bakış
  CİHET BELDESİNE, MERCEKTEN BAKIŞ 1522 Tarihinde Çeged 1928 Kayıtlarında Ceget sonra ki dönemlerde dilimize Ceğet olarak kalan, Tokat’taki birçok köy isimlerinin Rum ve Osmanlıca ya da Arapça olduğu gerekçesiyle, köyün diğer isimleriyle aynı Türkçe manada olan bugünkü, ismi Cihet, yani YÖN anlamına gelen kendi köyümü mercekten bakarak kaleme almak istiyorum. Herkesin köyü kendine güzeldir, iyisi […]