Kapalı

Kime Dur Diyelim? Hdp-Pkk- Fetöyemi? Zengine mi?

YAZARLAR - Şubat 23, 2021 15:34 A A

Olayların en başında bir beyin fırtınası yapalım.

Bir Hdp Milletvekili çıkıp meclis kürsüsünden devletimizin polisine iftira atar.

Sonrasında bir grup ortaya çıkıp sosyal medyayı ayağa kaldırır.

Fetö ve sevicileri ortaya çıkıp bu iftiranın doğru olduğu yönünde propagandayı azdırır.

Daha fazla azgınlaşanlar bu defa ortaya çıkıp bir bayan milletvekiline ağızlara alınmayacak kadar alçakça bir iftira atar.

Sosyal medya biraz daha fazla kullanılıp sayın milletvekili üzerinden linç girişimleri başlatılır.

Yargısız infaz ve karalama kampanyaları son sürat devam ederken kıvılcımı ilk çakanlar yavaş yavaş kenara çekilip, ortalığın karışmasını sevinçle izlemeye başlarlar.

İşte size tipik bir Fetö senaryosu. Bunların yıllardır yaptığı işler hep böyle olmuştur.

Sonrasında yakılan ateşe su taşımak isteyenlerle benzin dökmek isteyenler arasında mücadele başlar.

Evet, 17-25 ve Hain darbe girişimine kadar Ak Parti Fetö denen alçaklara karşı gereğince tedbir alamamış olabilir. Fakat bu onların halen Fetö cü olduğunu göstermez. Şimdi ne yapalım. Hatalarından dönen, teröre vatan toprağını dar eden Ak Parti’yi altüst edelim de Pkk’nın Temmuz darbesinde Kuzey Irak’ta, Suriye’de hazırladığı kuvvetlerini bildiği halde onları evladı gibi gören Hdp’ye yol mu verelim. Akdeniz’de 50 bin civarında askerini, gemilerde hazır bekleten Abd, Fransa veya İngiltere’ye ülkemizi peşkeş çeken, şikayet eden bir başka siyasi oluşuma geçit mi verelim?

Ne yapalım şimdi.

Bir de Pkk ve Fetö’nün savunuculuğunu yapıp prim sağlamaya çalışan güya gazeteci geçinen kalemini satıp terör örgütüne destek veren ruhsuzlar var. Memlekete ahlak dersi verecek olan en son kişiler bu ahlaksızlardır. Memleketi en son dizayn edecek olan bu satılık kalem teröristleridir. Siz kime köpeklik yaptığınızı biliyor musunuz? Size kim ne verdi ki terörü seven, destekleyen ve devletimizi yıkmaya çalışan köpeklerle aynı kulvarda buluştunuz? Kendinizi kaça sattınız?

İş birliği yaptıklarınız, değirmenine su taşıdıklarınız, yol açmaya çalıştıklarınız memleketin ve milletin hayrına insanlarsa durmayın ölümüne devam edin.

Fakat yol almaya çalışanlar sizin askerinize kurşun atan, polisinizin çocuklarını öksüz yetim bırakan, yıllarca taşıdığı silahı bir gecede milletine doğrultan vatan hainleri ise yollarını tıkayın.

Yardakçılığın, yalakalığın, yargısız infazın, izansızlığın zamanı değil.

Terör örgütünün partisi kapatılmanın eşiğine geldiğinin farkındayken sizin devlete iftira atanlarla işbirliği yapmanız gazetecilik değil kalemşörlük ve satılmışlıktır.

Değneksiz köy görmüş kuduz it gibi saldırmayın. Zinciriniz kimin elindeyse kime hizmet ediyorsanız o zinciri tutanı da sizi de geldiğiniz lağım çukurlarına gömmek boynumuzun borcudur.

Bir vatansever olarak Sayın Özlem Zengin’in mücadelesini sonuna kadar destekliyorum.

Polisimizin mücadelesini sonuna kadar destekliyorum.

Askerimizi her ortamda destekliyorum.

Özlem Hanım çok badireler atlatmışsınız bunu da atlatırsınız. Geri adım atarsanız şehitlerin kanı haram olsun. Siz dik dururken biz geri adım atarsak şehitlerimizin kanı bize haram olsun.

Bizim Fetö’nün, Pkk’nın, Hdp’nin piçlerine verecek vekilimiz de polisimiz de, toprağımız da kalemimiz de yok!

Fatih Kaplan 23/02/2021

YAZARLAR - 15:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Fatih Kaplan: Av. M. Alparslan Demir’in Büyük Değişim Çağrısı Nasıl Karşılık Bulacak?
  Av. M. Alparslan Demir, hemen hemen her alanda Büyük bir değişim çağrısı yapıyor. Erbaa Belediye Başkanlığı için İyi Parti’den Aday Adayı olan, Av. M. Alparslan Demir’in seçim kampanyasında kullanacağı dil ve halka vereceği mesajları yaptığı basın toplantısında üç aşağı beş yukarı öğrendik. Bu mesajların ana temasında; Birleştirici bir dil, ayrışmaya karşı bir duruş, şeffaf bir […]
 • 02
  Fatih Kaplan: Olası İşbirliğinde Tokat ve İlçelerinde Yerel Seçimlerde Dengeler Değişebilir
  Meral Akşener ve Özgür Özel’in ilk buluşmasından sonra önümüzdeki yerel seçimlerde işbirliği kararı çıkacak gibi görünüyor ki bu durum haftalardır konuşulan bir olaydı. Böyle bir işbirliğinde Tokat merkez ve büyük ilçelerinde durum nasıl olur, süreç nasıl işler ve gelişir? Tokat merkezde Mhp+İyi Parti+ Chp’nin ortak aday üzerine birleşebileceği bunun tavanda olmasa bile tabanda gerçekleşeceği konuşuluyor. […]
 • 03
  Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Yine Ödülle Döndü
  Erbaa Yılmaz Kayalar Fen Lisesi geçen yıl katıldığı Uluslararası ve Ulusal bir çok yarışmadan ödülle dönmüştü. Başarılı okul yine adından söz ettirmeye devam ediyor. İzmir’de düzenlenen BUCAIMSEF 2023 yarışmasından başarıyla dönen Yılmaz Kayalar Fen Lisesi’nden yapılan açıklamada: “Buca IMSEf 2023’ten Bir Gümüş bir Bronz Madalya İle Döndük 22-24 Kasım 2023 tarihleri arasında  İzmir’de düzenlenen BUCAIMSEF […]
 • 04
  Erbaa Yavuz Selim İlkokulu’nda E-Twinning Projesi Başlatıldı
  Erbaa  Yavuz Selim İlkokulu’nda İngilizce Öğretmeni Celile ÖZCAN’ın  yürütücülüğünde başlatılan “From a tale to magic dreams” adlı etwinning projesi  Romanya, Moldova, İtalya ,Slovenya  ve Polonya gibi ülkelerin de katılımıyla 4 ay sürecektir. İlkokul öğrencilerine İngilizce’yi masallar yoluyla eğlenerek öğretilmesini amaçlayan proje, öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Öğrenciler, dünyanın farklı yerlerindeki […]
 • 05
  Eyüp Eroğlu Verdiği Sözü Üç Ayda Unuttu yada Halkı Uyuttu
  Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu meşhur; ‘Artık çiçekle böcekle uğraşacak vaktimiz yok…’ açıklamasını yaptığı gün yani 1 Eylül’de Tokat’ta görev yapan basın mensuplarıyla buluşmuş ve ‘Artık önceliğin Kentsel dönüşüm olacağını..’ söyleyerek bu konuda; ’75 konut için ilk kazmanın Kasım ayı içinde vurulacağını…’ açıklamıştı. Haber merkezimize ulaşan vatandaşlar Başkan Eroğlu’nun bu sözünü hatırlatarak; “Sayın başkan ya […]