11° Açık

Niksar Kaymakamı Doğan’a Bakım Merkezinde Teşekkür Mektubu Verildi

DÜNYADAN - Ağustos 27, 2020 13:06 A A

Özel Niksar Nedim Karataş Bakım Merkezine Ziyaret
Kaymakamımız İlhami DOĞAN Özel Niksar Nedim Karataş Bakım Merkezini ziyaret ederek Bakım Merkezinde misafir olarak kalmakta olan Mohammad Qasem Ahmadi, Kaymakamımıza Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı yazdığı teşekkür mektubunu takdim etti.
SAYIN NİKSAR KAYMAKAMI İLHAMİ DOĞAN’A
Öncelikle sunu söylemeliyim ki jandarma görevinin çok zor ve sorumlu olduğu ancak bir diğer önemli nokta do polis ve askerlerin aslında güçlü bir duvar ve toplumun bir kalkanı olmasıdır. Bugün toplumda görülen barış, güvenlik ve düzen aslında sizin çabalarınızdan ve bu bölgedeki gerçek hizmetkarların varlığından kaynaklanmaktadır. Bir toplumda güvenlik yoksa o toplumda yaşamak imkansızdır.
Yanımda Jandarma, Polis gibi cesur kahramanlara sahip olduğum için çok mutlu ve gururluyum Covid-19 hastalığı hakkında kısa bir not almak istiyorum.
Bu konudaki bilgilerin düzenli ve tutarlı bir şekilde yerli ve yabancı basın aracılığıyla verilen bilgileri takip ediyorum.
Evet Corona virüsü Adını ve tehlikelerini öğrendikçe bu görünmez hastalığın din, ırk, milliyet ve gücü tanımadığı ve dünyanın herhangi bir yerinde tüm insanlar için ciddi bir tehlike olduğu sonucuna vardık.
Bu nedenle, bu ölümcül hastalığı ortadan kaldırmak için birlikte çalışmalı ve hayatın normal günlerine dönme umudumuzu artırmak için eşit ve doğru adımlar atmalıyız.
Her şey kişinin kendisine bağlıdır, özellikle de böylesine hassas anlarda, örneğin: sorumlu hissetmek umut etmek ve güçlü bir ruha sahip olmak. Bir diğer önemli nokta ise doktorlar, hemşireler ve diğer yerel organlar tarafından önerilen sağlık ipuçlarını ciddiye almamız gerektiğidir aksi takdirde hepimiz zarar görür ve pişman oluruz.
Güzel Niksar ilçesinin ferdi olan ben Mohammad Qasem Ahmadi, koronavirüsle mücadele için şimdiye kadar aldığınız ciddi ve zamanında tedbirler için duygularımı ifade ediyorum.
Sevgili Niksar Kaymakamı İlhami DOĞAN çeşitli yerleri sürekli kontrollü olarak izlemeniz, sorumluluk duygunuz ve yorulmak bilmeyen çabalarınız için insanlara virüs hakkında yardımcı oldunuz, tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
Sizlere cesur kahramanlara ve gerçek hizmetkarlara mutluluklar, uzun ömür ve kalıcı sağlık diliyorum.

DÜNYADAN - 13:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Fatih Kaplan: Erbaa Kaymakamı Demirayak’a Erbaa Minnettar Olacak
  Devlet adamları vardır yaptıklarıyla bir şehrin hafızasında yer edinir. İyi veya kötü mutlaka ama mutlaka bir şekilde anılır. Bilim insanları vardır yine şehirlerin ve milletlerin hafızasında yerleri olur. Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak’ta Erbaa’da göreve başladığı günden bugüne kadar ki performansıyla şehrin takdirini kazanan devlet adamlarından birisi olarak kendine yer bulacaktır. Kapısına gidildiğinde ardına kadar […]
 • 02
  İma Sanat Akademi’den Bir İlk Daha
  2019 yılından bu zamana kadar birçok tiyatro oyunu ile sahneleri şenlendiren İMA SANAT AKADEMİ, yine bir ilke imza atarak tiyatro sezonunu açıyor. Moliere’nin yazmış olduğu ve Merve ALICI’nın yönetmenliğini üstlendiği “SİCİLYALI YAHUT RESİMLİ MUHABBET” adlı oyunla 24 Eylül Pazar akşamı saat 19.30’da Ahmet Yenihan Kongre ve Kültür merkezinde seyirci önüne çıkıyor. Oyun ile ilgili düşüncelerine […]
 • 03
  Niksarlı Yazar Dilek Aslan Tetik İkinci Kitabı Fidan’la Okurlarıyla Buluştu
  Tokat Niksar’da büyüyen değerli bir kalem, Dilek Arslan Tetik 2. Kitabı olan; ‘FİDAN’ ın tanıtımını Yusuf Ziya Leblebici sunumuyla 17 Eylül 2023 pazar günü Nazım Hikmet Kültür Merkezinde, şiir dinletisi, söyleşi ve Dilek hanımın kızı Elif Ada Tetik’in gitar resitali ve Dost Candaşı bağlama dinletisi ile gerçekleşti. Yoğun bir katılımın görüldüğü tanıtım gününde, katılımcıların içinde […]
 • 04
  Yeniden Refah Partisi’nden Erbaa Çıkarması
  Yerel seçimlere az bir zaman kalan meydanlar ısınmaya başlarken son dönemde adından çokça söz ettiren ve resmi Yargıtay kayıtlarına göre üye sayısını en çok artıran siyasi parti olarak bilinen Yeniden Refah Partisi teşkilatları yerel seçimler için sahaya indi. Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Mustafa Eraslan, Tokat Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Çarkçıoğlu, Tokat Teşkilatı Kadın […]
 • 05
  Karagöllü’nün: Tokat’a İhanet Olarak Nitelediği Alan İmara Açıldı
  İyi Parti Tokat İl Başkanı Hakan Karagöllü, geçtiğimiz günlerde bir basın açıklaması yaparak Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun imara açmayı düşündüğü alanın heyelan bölgesi olduğunu belirterek yapılacak çalışmaya; ‘Tokat’a ve Tokatlılara ihanettir…’ sözleriyle tepki göstermişti. Ayrıca yapılan imar değişikliği toplantısında red oyu veren Ak Partili meclis üyesinin istifa ettirildiğini, yapılan jeoloji çalışmasının; ‘Tokat’ın yağış almadığı […]