15° Kapalı

Ömer Çetin: Erbaalı Başkan, Salim Baç’mı Diye Soruyor

ERBAA - Mart 21, 2024 09:52 A A

Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin, seçime ramak kala mahalle mitinglerindeki coşkusunu artırmaya devam ediyor. Mitinglerde partisinin diğer erk organları ve ekibi Çetin’e eşlik ederken yaptığı konuşmada Karagöl’ün hakkında oluşan iddialara karşı sessiz kalmasının suçluluk duygusuna bağlayarak Karagöl’e yanıtlaması için sorular yöneltmeye devam etti. Ömer Çetin’in konuşmasından satır başları şöyle:

BİRLİK ve BERABERLİĞİMİZ BİRİLERİNİ FENA TUTUŞTURDU YOLUN SONU GÖRÜNDÜ

Bu birlik ve beraberliğimiz birilerini fena korkutmuş ve etrafta belgeler dolandırmaya başlamışlar. Varsın ne dolaştırırlarsa dolaştırsınlar, algıyı nasıl yaparsanız yolun sonu sizin için görünüyor. Bu tabloya bakınca ne yaparsanız yapın hangi cümleyi kurarsanız kurun bilin ki buradaki insanlar sizin geminizi batırdı.

ERBAALI MERAK EDİYOR ERBAA BELEDİYE BAŞKANI KİM?

Erbaalı silik, gölgede kalan bir belediye başkanı istemiyor. Bir zümrenin emrinde birilerinin tekelinde bir belediye başkanı istemiyor. Erbaalı Belediye Başkanı Salim Baç’mı diye soruyor. Erbaalı belediye başkanı Umay’mı diye soruyor.

Erbaalı emir alan değil emir veren bir belediye başkanı istiyor. Problemleri halkın önünde halkla beraber sorunları çözen bir belediye başkanı istiyor. Sürekli halkımızla beraber olacağız. Belediyeyi makamdan değil mekandan yöneteceğiz.

İnsanlar başkanı 17 ay izin kullansın diye seçmedi. Ne yaparsan yap ister bizim peşimize on tane araba tak, ister posterlerimizi indirt istersen insanlarımızı imar üzerinden tehdit et insanlarımız 31 Mart’ta senin biletini kesecek.

Millet, üç santim asfaltla beytülmalin nasıl heba edildiğini, kaldırımla asfaltın nasıl buluştuğunu, rögar kapaklarını nasıl kapattığını, bunları bulmak nasıl makine aradığını ve bunun için beytülmalden nasıl israf yapacağının hesabını soracak. Titreyen yolun hesabını millet sorunca öyle bir titreyeceksiniz ki 31 Mart’ta bilet almaya bile dermanınız kalmayacak.

ERBAANIN KAYNAKLARIYLA KİMİ ZENGİN ETTİN ONU SORUYOR

Erbaalı Erbaa’nın öz kaynaklarıyla fatura kestirip, satış yaptırıp vergi rekortmeni olan Erbaa Belediyesi’nden sübvanse ettiğiniz kişinin kim olduğunu soruyor. Paçanız tutuştu ve illa bir belge yayınlayacaksanız o zaman sorduklarımın cevabını yayınlayın.

GENÇLİK KAMPI ADI ALTINDA CANBOLATTAN ALDIĞINIZ ARSAYI KİME PEŞKEŞ ÇEKECEKSİNİZ

Gençlik kampı yapacağız diye Canbolat’tan aldığınız tarlayı kime peşkeş çekeceksiniz onun cevabını verin. Belediyenin kaynaklarıyla, belediyenin parasıyla alışveriş yaparak vergi rekortmeni yaptığınız insana hangi arsayı peşkeş çektiniz onun cevabını verin. Onun belgesini yayınlayın. Eğer siz yayınlamazsanız onun da belgesini biz yayınlayacağız.

ERBAALI BEŞ YIL ÖNCE VERDİĞİ İRADEYİ KİMİN KULLANDIĞINI SORUYOR

Başta Ünal Umay’la ilgili sorumuzun cevabını ve diğer tüm sorularımızın cevabını sizden istiyoruz. Geçen dönem isim isim meydanlarda gezdiniz, biz kullanmayalım dedik ama siz sabrımızı taşırdınız. Bundan sonra isim isim meydanlarda bunları afişe edecek onların sorularını meydanlarda soracağız.

BORÇ LİSTESİNİ AÇIKLAYIN

En başta sorduğumuz borç listesini ya açıklarsınız yada onu da biz açıklarız. Ufak tefek işlerle milletin kafasını boş yere bulandırmaya çalışmayın. Millet 31 Mart için kararını verdi.

BEŞ YILDIR ORTALIKTA GÖRÜNMEDİLER

Mitingden önce gündüz mahallemizi gezdik. Dedik ki beş yıldır biraz önce saydıklarımızdan hangisi mahallenize geldi. Çünkü bunların hangisinin başkan olduğu belli değil. Hangisi uğradı dedik cevap sıfır.

Bu millet size 31 Mart’ta size öyle bir şamar vuracak ki sizin feleğiniz şaşacak.

YENİHAN BİZİM BÖLGEMİZİ ÇÖP ALANI YAPACAKTI AK PARTİ GELDİ TOKİ YAPTI

Bugün ev ziyaretlerimizde yaşlı bir teyzemiz kulağıma eğildi; ‘Evladım duydum ki belediye başkanı adayı olmuşsun hakkında hayırlıysa olsun. Ahmet Yenihan döneminde bizim bulunduğumuz alanı çöp alanı yapmaya çalıştı. Mahalleli karşı çıkınca geri adım attı. Daha sonra Ak Parti geldi bizim bölgemizi çöp alanı olarak görmek isteyenlere karşı o buraya Toki yaptı…’ işte Ak Parti belediyeciliği eser belediyeciliğidir.

Yirmi yılda başaramadıklarını Ak Parti beş yılda nasıl başarmış merak ediyorlarsa gelip buralara baksınlar da ufukları açılsın.

 

ERBAA - 09:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu Erbaa Organize Sanayii Bölgesiyle İlgili Bir Basın Açıklaması Yaptı
  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, bugün Erbaa’da ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir basın toplantısı düzenledi ve son günlerde bazı sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalara dair basın mensuplarına bilgi vererek konuya ilişkin basın açıklaması yaptı. Hatipoğlu’nun basın açıklamasında, Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Erbaa Organize Sanayii Bölgesi başkanı S. Selçuk Barsbay ve Erbaa Belediye Başkanı […]
 • 02
  Fatih Kaplan: İki Başarılı Devlet Adamımız Varolsunlar
  İki Başarılı Devlet Adamı Bugün ki köşe yazımı şehrimize hizmet için atanmış iki Devlet adamımıza ayırmak istedim. İlki Tokat Valisi Numan Hatipoğlu. Sayın valimizi göreve geldiği günden bugüne değişik demografik ve sosyolojik yapıdaki şehrimizin hemen hemen her noktasında gece gündüz demeden hizmet etme gayretinde görüyoruz. Ülkemiz ve milletimiz yakın dönemde zor sınavlardan geçti ve bunların […]
 • 03
  Solaklı’da Bir İlk: Kadın Başkan Seçildi
  SOLAKLI’DA BİR İLK: KADIN BAŞKAN SEÇİLDİ   Trabzon’da üç mahalleyi bir araya getiren, Kurucu Başkan Nizamettin Bilici’nin aday olmadığı Karaçam Uzuntarla Köknar Eğitim ve Yenilik Derneği (KUKDER) 1. Genel Kurulunda Bahar Şeker, Dernek Başkanı olarak seçildi. Divan başkanlığını Nizamettin Bilici’nin yaptığı genel kurulda, Bahar şeker ve Dursun Ali Kabaoğlu üye, Ercan Dursun katip üye olarak […]
 • 04
  Eray Koral’dan Vatandaşa Bayramda Yerel Esnaftan Alışveriş Çağrısı
  Erbaa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eray Koral yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Ahilik kültürünü ve “Hakka hizmet, halka hizmet” anlayışını benimseyen her bir esnaf ve Sanatkarımız, başı Rahmet, ortası Mağfiret sonu Cehennem azabından kurtuluş olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımıza en güzel […]
 • 05
  Karagöl’ün Yarattığı Lale ve Sülale Devri Listesi
  Haber merkezimiz, Ak Parti Erbaa Belediye Başkan Adayı Ömer Çetin’in iddiaları arasında yer alan Lale Devri ve Sülale Devri iddialarını perçinleyen bir listeye ulaştı ve onu halkımızın istifade etmesi için yayınlıyoruz. Buna ek olarak Karagöl’ün ihalelerde genellikle aynı kişilerle ticaret yapması doğrudan teminlerde sürekli aynı kişilerden milyonlarca liralık alışverişi vatandaşların yoğun tepkisini çekmiş fakat Karagöl, […]