12° Açık

Vali Balcı’dan Tokatspor’a: Hedefiniz Şampiyonluk Olsun

SPOR - Ekim 9, 2020 13:19 A A

Tokat Valisi Ozan Balcı ve beraberindeki heyet Tokatspor’lu futbolcu ve yöneticilerle yemekte bir araya geldi. Tokat valiliğinden yapılan açıklamada:

“Vali Dr. Ozan Balcı, 3. ligde mücadele eden Tokatspor’un teknik ekibi ve sporcularıyla düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Özel bir restaurantta düzenlenen yemeğe Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, TSO Başkanı Ali Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Tokatspor As Başkanı Aytunç Bozkurt, takımın teknik ekibi ile sporcular katıldı.

TSO Başkanı Ali Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun birlik beraberlik ve başarı dileklerinde bulunduğu konuşmaların ardından konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatspor’un Tokatlılar’ın olduğunu belirterek, “Arkanızda büyük bir güç var. Bütün Tokatlılar kadını erkeği, yaşlısı genci, spora gönül verenleri ile dualarıyla, gülüşleriyle, mutluluklarıyla en büyük destekçinizdir.” dedi.

Tokatspor’un başarısını görmekten ve paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Ben ilin valisi olarak söylüyorum, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, TSO Başkanımız, İl Genel Meclis Başkanımız, işadamlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, basınımız, sporsever herkes olarak sizin yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Bizim sizden istediğimiz sadece inanın oynayın ve kazanın. İnanmak varsa insanın üstesinden gelemeyeceği hiçbir problem yoktur. İnanmak, azmetmek, çalışmak. Bu iş inanmak, oynamak ve kazanmakla ilgili. Maddi ve manevi olarak imkanlarımızı sonuna kadar zorlayarak sizlerin yanınızdayız. Sizler sadece hedefinize kilitlenin.

Hedefinizi de söylüyorum buradan, her işte bir numara olmanızı istiyorum. Bir numara olmayı hedeflemeniz lazım. Hangi işi yapıyorsanız yapın, on numara yapmanız lazım. Niyet hayır akıbet hayır derler. Siz çalıştıkça Allah insanın emeğini zayii etmiyor. Hedefiniz de şampiyon olmak. Sizler şampiyonluğu hedefleyin, bizim sizlere desteğimiz tam. Buna inanıyorum yapabilirsiniz. Şampiyon olmanız içinde maddi ve manevi anlamda tam destek veriyoruz. Allah size güç kuvvet versin.” diye konuştu.

Tokatspor Hatırası Olan Bir Kulüp

Tokatspor’un kurulduğu tarihten itibaren, bütün insanların hatırasının olduğunu bir kulüp olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Şehir kültürüne destek veren bir yapısı var, ben o yüzden de çok seviyorum Tokatspor’u. Şehri birleştiren bir yapısı ile şehrin neşe kaynağı. Aynı zamanda da centilmenlikte de bir numara olacak. Çünkü Tokat’ı temsil ediyorsunuz. Yenmek de var yenilmek de var. Sporu seven bir Vali olarak bunu paylaşmak istiyorum. Centilmenlikte de bir numara olacaksınız. Hem şampiyonluğu hedefleyin, hem de centilmen olmayı hedefleyin. Fair-Play ödülü sizlerin olsun.

Ben bu vesile ile Tokatspor’un kurulduğu günden bugüne kadar gelmesine destek veren futbolcular başta olmak üzere, idari teknik heyetlerine, kulüp başkanlarına, onlara destek veren bütün Tokatlılar’a teşekkür etmek istiyorum.

Tokatspor Tokatlının, bizim görevimiz onlara destek vermek. Sizleri görünce benim motivasyonum çok daha arttı. Sonuçta memleketin milletin pırıl pırıl gençlerisiniz. Sizi yüreklendirtmekten, cesaretlendirmekten, mutluluğunuzu paylaşmaktan büyük mutluluk duyarım.

Hep beraber el ele, omuz omuza vererek Tokatspor’a nice güzel başarılar kazandıracağız. Ben bu vesile ile sezonun hayırlı uğurlu olmasını diyorum. Allah kaza bela vermesin. Zevkle keyifle oynayın ve Tokat’ımızı temsil edin.” şeklinde konuştu.

Vali Dr. Ozan Balcı, programda teknik ekip ve sporcular ile tek tek tanışarak sohbet etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.” denildi.

SPOR - 13:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ayten Turan Yazdı: Cihet Beldesine Mercekten Bakış
  CİHET BELDESİNE, MERCEKTEN BAKIŞ 1522 Tarihinde Çeged 1928 Kayıtlarında Ceget sonra ki dönemlerde dilimize Ceğet olarak kalan, Tokat’taki birçok köy isimlerinin Rum ve Osmanlıca ya da Arapça olduğu gerekçesiyle, köyün diğer isimleriyle aynı Türkçe manada olan bugünkü, ismi Cihet, yani YÖN anlamına gelen kendi köyümü mercekten bakarak kaleme almak istiyorum. Herkesin köyü kendine güzeldir, iyisi […]
 • 02
  Tokat Belediye Plevnespor’da Yeni Yönetim Kurulu Oluştu
  Tokat Belediye Plevne Spor Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada kulübün yeni yönetim kurulunda alınan kararlar açıklanarak yönetim kurulundaki görev dağılımı yapıldı. Yapılan açıklama şu şekilde: İşte Tokat Belediye Plevnespor Kulübü Yönetimi ve Görev Dağılımı Tokat Belediye Başkanı M. Kemal Yazıcıoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı. Peki kimler hangi görevi aldı? ONURSAL BAŞKAN YÜCEL […]
 • 03
  Şair- Yazar Birol Yıldız Hatipoğlu: Adı Rojarya İsimli Eserini Okurları İçin İmzaladı
  Kalemin Gücü Platformu Kurucusu Şair-Yazar Birol Yıldız Hatipoğlu son olarak kaleme aldığı; Adı Rojarya isimli kitabının imza gününde sevenleri ve okurlarıyla buluştu. Birol Yıldız Hatipoğlu imza günü dolayısıyla kendisini yalnız bırakmayan dostları için yayınladığı teşekkür mesajında: “ADI ROJARYA” isimli Romanımın imza gününde beni yalnız bırakmayan, her türlü destekleriyle yanımda olan; Başta İstanbul Cemevi Eğitim ve […]
 • 04
  Sinan Oğan Tokat ve Erbaa’ya Parti Teşkilatları Açılışı İçin Geliyor
  Son cumhurbaşkanlığı seçiminde Ata İttifakı’nın adayı olan ve ikinci turda Cumhur İttifakı’nın adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen ve seçimden sonra parti çalışmalarına hız vererek il-ilçe teşkilat binalarının açılışını gerçekleştiren Sinan Oğan Tokat ve Erbaa’ya geliyor. Türkiye İttifakı Partisi Erbaa İlçe Başkanı Mustafa Ay’dan aldığımız bilgiye göre; Türkiye İttifakı Partisi Genel Başkanı Sinan Oğan, 01/06/2024 […]
 • 05
  Niksar Kamping Hızla Yeni Sezona Hazırlanıyor
  Niksar Belediyesi’nden yapılan açıklamada: “Niksar Kamping’de yeni sezon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Semih Tepebaşı açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “ Seçim döneminde bir çok vatandaşımızdan Niksar Kamping ile ilgili çokca şikayetler aldık. Bizlerin seçim döneminde zaten vatandaşlarımıza bir vaadi olmuştu burayla ilgili. Şimdi ilk etap çalışması olarak Niksar […]